bueskyting – Norgesmestere olympisk stil

1948 Ola Blæstrud
1949–50 Lorentz Jensen
1951 Sigurd Solvang
1952 Egil Furulund
1953 Robert Neerbye
1954 Kåre Henriksen
1955–56 Rolf Kristiansen
1957 Einar Eriksen
1958 Arild Honne
1959–61 Kåre Henriksen
1962 Rolv Lie
1963 Kjell Gustavsen
1964 Egil Bruno Larsen
1965 Arne Abrahamsen
1966 Morten Tønnesen
1967 Arne Abrahamsen
1968–69 Erling Tronvold
1970 Morten Tønnesen
1971 Rolf Gulbrandsen
1972 Jan Erik Humlekjær
1973 Einar Olsen
1974 Jan Erik Humlekjær
1975–78 Johannes Akkerhaugen
1979 Freddy Jørgensen
1980–82 Kai Svingen
1983 Knut Rønnestad
1984–87 Kai Svingen
1988–90 Øistein Bråthen
1991 Bjørn Ole Johannessen
1992 Morten Bøe
1993–94 Martinus Grov
1995 Lars Erik Humlekjær
1996 Bård Nesteng
1997–98 Lars Erik Humlekjær
1999 Martinius Grov
2000 Lars Erik Humlekjær
2001 Bård Nesteng
2002 Lars Erik Humlekjær
2003 Robin Idland Krüger
2004–06 Bård Nesteng
1949–50 Lilly Lindboe Hansen (Amblie)
1951 Asta Moe
1952–53 Lilly Lindboe Hansen
1954–55 Asta Moe
1956 Lilly Lindboe Hansen
1957–58 Asta Moe
1959 Signe Eriksen
1960 Rigmor Høgh
1961 Astrid Svendsen
1962 Ragna Annerløv
1963 Rigmor Høgh
1964 Berit Eriksrud
1965 Annemor Strand
1966 Rigmor Høgh
1967 Irene Karlsen
1968 Annemor Strand
1969 Rigmor Lundberg
1970 Brit Esaissen
1971 Brit Stav
1972 Irene Karlsen
1973–76 Torill Stigen
1977–83 Vigdis Stigen
1984 Anne Kronen
1985–86 Vigdis Stigen
1987 Anne Kronen
1988–91 Vigdis Landskaug (Stigen)
1992 Nina Morvik
1993–96 Wenche Lin Hess
1997 Sissel Storelv
1998–2000 Wenche Lin Hess
2001 Bente Larsen
2002 Janne Idland
2003–06 Birgitte Brueland
1969 Morten Tønnesen
1970 Johannes Akkerhaugen
1971 Ingar Lie
1972 Jan Erik Humlekjær
1973 Einar Olsen
1974 Jan Erik Humlekjær
1975 Karstein Lien
1976 Jan Erik Humlekjær
1977 Einar Olsen
1978–79 Johannes Akkerhaugen
1980 Kai Svingen
1981 Espen Otnem
1982 Kai Svingen
1983 Jan Roger Skyttesæter
1984 Finn Arne Olafsen
1985 Espen Otnem
1986 Henrik Stabell
1987 Kai Svingen
1988 Jon Måleng
1989 Svein Tore Anglevik
1990 Øistein Bråthen
1991 Bjørn Ole Johannessen
1992 Martinus Grov
1993 Sven Sletten
1994 Martinus Grov
1995 Lars Erik Humlekjær
1996 Bård Nesteng
1997–98 Martinus Grov
1999 Gunnar Fykse
2000 James Hope
2001 Bård Nesteng
2002 Sven Sletten
2003 Jan Ove Hogrenning
2004 Valter Kristiansen
2005 Bård Nesteng
2006 Magnus Pilskog Stein
1969 Irene Karlsen
1970 Karin Larsen
1971 Astrid Opperud
1972 Rigmor Lundberg
1973 Brit Stav
1974 Rigmor Lundberg
1975 Gunvor Grønningen
1976 Wenche Bøe
1977 Reidun Kronen
1978 Wenche Bøe
1979–80 Vigdis Stigen
1981 Wenche Bøe
1982 Karin M. Larsen
1983 Dagny Severinsen
1984–85 Vigdis Stigen
1986–87 Anne Kronen
1988–89 Vigdis Landskaug (Stigen)
1990 Wenche Bøe
1991 Vigdis Landskaug
1992 Hilde Østevold
1993 Rita Sandberg
1994 Wenche Lin Hess
1995–97 Lisbeth Pedersen
1998 Tone Hviding
1999 Lisbeth Pedersen
2000 Bente Larsen
2001 Janne Idland
2002 Heidi Bjelland
2003 Janne Idland
2004 Vigdis S. Landskaug
2005 Heidi Bjelland
2006 Brigitte Brueland
1956 Kåre Henriksen
1957 Arne Berger
1958 Kåre Henriksen
1959 Egil Bruno Larsen
1960–61 Kåre Henriksen
1962 Peter Gulbrandsen
1963 Kjell Gustavsen
1964 Kåre Henriksen
1965–66 Arne Abrahamsen
1967 Ragnar Johansen
1968 Jan Skyttesæter
1969 Bjørn Hansen
1970 Thorleif Pedersen
1971 Jan Erik Humlekjær
1972 Bjørn Hansen
1973 Ragnar Johansen
1974 Jan Erik Humlekjær
1975 Tore J. Holmberg
1976 Jan Roger Skyttesæter
1977 Jan Erik Humlekjær
1978–80 Jan Roger Skyttesæter
1981 Jan Erik Humlekjær
1982 Knut Rønnestad
1983–84 Jan Roger Skyttesæter
1985 Øistein Bråthen
1986 Jan Roger Skyttesæter
1987 Øistein Bråthen
1988 Jan Roger Skyttesæter
1989 Øistein Bråthen
1990 Jan Roger Skyttesæter
1991 Svein Tore Anglevik
1992 Baard Lindberg
1993–94 Martinus Grov
1995 Mats Inge Smørdal
1996 Martinus Grov
1997 Mats Inge Smørdal
1998 Martinus Grov
1999 Mats Inge Smørdal
2000 Haakon Haakonsen (jakt)
2000 Sigmund Lindberget (felt)
2001 Øystein Bråthen (jakt)
2001 Mats Inge Smørdal (felt)
2002 Mats Inge Smørdal (jakt)
2002 Mats Inge Smørdal (felt)
2003 Mats Inge Smørdal (jakt)
2003 Øystein Bråthen (felt)
2004 Øystein Bråthen (jakt)
2004 Øystein Bråthen (felt)
2005 Haakon Haakonsen (jakt)
2005 Sigmund Lindberget (felt)
2006 Jan Erik Humlekjær (jakt)
2006 Jan Erik Humlekjær (felt)
1956 Ragna Annerløv
1957 Asta Moe
1958 Ragna Annerløv
1959 Ikke arrangert
1960 Tora Haugen
1961 Ragna Annerløv
1962 Tora Haugen
1963 Annemor Strand
1964–65 Berit Eriksrud
1966 Irene Karlsen
1967 Mary Riddervold
1968 Rigmor Lundberg
1969 Irene Karlsen
1970 Rigmor Lundberg
1971–73 Irene Karlsen
1974–75 Wenche Bøe
1976 Reidun Kronen
1977–79 Åse Virik
1980–83 Vigdis Stigen
1984 Åse Virik
1985–86 Wenche Bøe
1987–90 Vigdis Landskaug (Stigen)
1991 Wenche Bøe
1992 Rita Sandberg
1993–95 Wenche Lin Hess
1996 Ikke arrangert
1997 Wenche Lin Hess
1998 Siv Jystad
1999 Jorunn Bakken
2000 Heidi Bjelland (jakt)
2000 Heidi Bjelland (felt)
2001 Bente Larsen (jakt)
2001 Bente Larsen (felt)
2002 Heidi Bjelland (jakt)
2002 Bente Larsen (felt)
2003 Vigdis Landskaug (jakt)
2003 Vigdis Landskaug (felt)
2004 Vigdis Landskaug (jakt)
2004 Vigdis Landskaug (felt)
2005 Heidi Bjelland (jakt)
2005 Vigdis Landskaug (felt)
2006 Vigdis Landskaug (jakt)
2006 Vigdis Landskaug (felt)

Foreslå endringer i tekst

Foreslå bilder til artikkelen

Kommentarer

Har du spørsmål om eller kommentarer til artikkelen?

Kommentaren din vil bli publisert under artikkelen, og fagansvarlig eller redaktør vil svare når de har mulighet.

Du må være logget inn for å kommentere.