År Utøver
1984–85 Hans Engelsen Eide
1986 Stig Hernes
1987–91 Hans Engelsen Eide
1992 Erik Hegbom
1993 Patrick Søreide
1994 Hans Engelsen Eide
1995–96 Kornelius Drange Hole
1997–98 Patrick Søreide
1999 Stian Overå
2000 Patrick Søreide
2001 Stian Overå
2002–05 Arild G. Hansen
2006–09 Audun Hammersland
År Utøver
1984–88 Stine Lise Hattestad
1989 Marianne Eskeland
1990 Stine Lise Hattestad
1991 Marianne Eskeland
1992–94 Stine Lise Hattestad
1995–96 Kari Traa
1997 Ingrid Berntsen
1998 Monica Ravello
1999–2001 Kari Traa
2002 Ingrid Berntsen
2003–06 Kari Traa
2007 Ingrid Berntsen
2008 Nina Høyland
2009 Line Ø. Sølvskudt (junior)

Ballett menn

År Utøver
1984 Kåre Lindseth
1985–90 Rune Kristiansen
1991 Avlyst
1992–93 Rune Kristiansen
1994 Thomas Heyerdahl
1995–2009 Ikke arrangert
År Utøver
1984 Gro Arntveit
1985–87 Stine Lise Hattestad
1988 Anne Dubevåg
1989–2009 Ikke arrangert

Hopp menn

År Utøver
1984 Kjetil Hanshus
1985 Tor Eriksen
1986–87 Tor Skeie
1988 Stig Mæhle
1989 Tor Skeie
1990–94 Stig Mæhle
1995 Tor Skeie
1996 Ikke arrangert
1997 Sten Rune Strømberg
1998–2002 Ikke arrangert
2003 Egil Botten (big air)
2004 Christoffer Gjerde (big air)
2005 Eimund T. Staverløkk (big air)
2006 Anders Bakke (big air)
2007 Steffen Renå Hamre (big air)
2008
2009 Steffen Renå Hamre (big air)

Hopp Kvinner

År Utøver
1984 Heidi Lise Knudsen
1985 Gro Arntveit
1986–87 Hilde Synnøve Lid
1988 Edel Hovland
1989 Hilde Synnøve Lid
1990 Edel Hovland
1991 Tanja Fostervoll
1992–93 Hilde Synnøve Lid
1994–96 Ikke arrangert
1997 Monica Ravello
1998–2002 Ikke arrangert
2003 Ingrid Berntsen (big air)
2004–09 Ikke arrangert

Halfpipe menn

År Utøver
2004 Christoffer Melhus
2005 Steinar Olsen
2006 Olav Brusletto
2007 Avlyst
2008
2009 Avlyst

Halfpipe Kvinner

År Utøver
2006 Line Gudmundsen
2007 Avlyst
2008
2009 Avlyst

Skicross menn

År Utøver
2004 Kristian Fagerhus
2005–06 Audun Grønvold
2007 Kristian Buvarp
2008 Terje Lindholm
2009 Morten Ring Christensen

SKICROSS Kvinner

År Utøver
2004 Christin Wiig
2005 Stina Flemmen
2006 Anna Marina Moland
2007 Hedda Berntsen
2008 Julie B. Svendsen
2009 Marte Høie Gjefsen

Kombinasjon Menn

År Utøver
1984 Tron Robberstad
1985–87 Tor Eriksen
1988 Kjell Finckenhagen
1989 Børre Hegbom
1990 Kjell Finckenhagen
1991–2009 Ikke kåret

Kombinasjon Kvinner

År Utøver
1985 Gro Arntveit
1986–87 Stine Lise Hattestad
1988 Berit Torkhaug
1989–2009 Ikke kåret

Foreslå endringer i tekst

Foreslå bilder til artikkelen

Kommentarer

Har du spørsmål om artikkelen? Skriv her, så får du svar fra fagansvarlig eller redaktør.

Du må være logget inn for å kommentere.