Store Norske Leksikon
Forsiden Om leksikonet Min side Bli fagansvarlig! Bidra! Logg inn
Kunnskapsforlagets papirleksikon
Kunnskapsforlagets papirleksikon. Dersom det står at forfatteren er "Kunnskapsforlagets papirleksikon" er artikkelen enten skrevet av fagfolk som skrev i papirleksikonet eller av den gamle redaksjonen i Kunnskapsforlaget. Stort sett har vi navnet på dem som skrev artiklene i papirleksikonet, men de oppga ikke forfatter dersom artikkelen ikke kunne sies å være noens "verk". Det kunne være fordi den var veldig kort eller fordi den var oppdatert av veldig mange forfattere over tid. 

I nettleksikonet har vi god plass til alltid å oppgi forfattere. Om du har skrevet artikler til papirleksikonet, og kjenner igjen en artikkel du vet at du har skrevet, er det bare å gå beskjed til fagansvarlig, så fører de deg opp som forfatter.

Dersom du under sender melding til "Kunnskapsforlagets papirleksikon" under, går meldinga rett og slett til den nåværende redaksjonen.

PS: Hvis du har endret minst 30 % av en artikkel, skal du sette deg selv som opp som medforfatter. Det gjør du ved å skrive "/navnetditt" etter "uten opphavsperson" i forfatterfeltet i grensesnittet for redigering. Om du har endret 80 % eller mer, stryker du "Kunnskapsforlagets papirleksikon" og setter ditt eget navn der istedet.

RSS

Siste artikler som er publisert, opprettet eller endret av Kunnskapsforlagets papirleksikon, både brukerartikler og kvalitetssikrede artikler, samt forbedringsforslag til kvalitetssikrede artikler på Store norske leksikon. Feed-icon-14x14

Melding

Send melding til Kunnskapsforlagets papirleksikon